Blue Power Group
De Blue Power Groep houdt zich bezig met de hardware en de systeemsoftware van de IBM systemen en dan met name de Power systems.
IBM heeft in de loop der jaren de hardware (AS/400-iSeries-i5 en RS/6000-pSeries-p5) waarop de besturingsystemen (OS/400-i5/OS-i en AIX) draaien steeds meer gelijk gemaakt en op dit moment is er maar een hardware-platform, namelijk het Power System. Hierop kan men in een partitie naar keuze IBM i of AIX of Linux draaien. Het mag dan voor ons vreemd lijken dat IBM i en AIX op dezelfde hardware draaien, maar dat geeft wel aan dat IBM er nog steeds achter staat.
De Blue Power-groep streeft ernaar de nieuwste ontwikkelingen op specials en conferenties door specialisten van IBM, maar ook van bedrijven die ermee werken, te laten uit leggen.

