IBM I Roadshow, 17 november 2011

Eenmaal per jaar organiseert de Blue Power groep van Common Nederland in samenwerking met IBM de IBM i Roadshow waarbij sprekers uit het IBM lab uitgenodigd worden om de nieuwste ontwikkelingen toe te lichten. Dit jaar heeft de Common Blue Power groep Alison Butterill en Rob Bestgen van het IBM lab gevraagd om enkele nieuwe ontwikkelingen toe te lichten.

 

Alison is the World Wide Development Offerings Manager voor het Power Systems Software Team en werkt al meer dan 25 jaar voor midrange systems servers en software. Ze heeft in die periode diverse functies bekleed zoals Systems Engineer, Instructor etc. Zij die eerder op de Roadshow zijn geweest zullen haar vast herkennen.

Rob Bestgen werkt in het hart van IBM i ontwikkelingen in Rochester Mn. Hij is daar als Business Architect verantwoordelijk voor i Systems Management en ook voor DB2 voor i.

De details van het programma worden binnenkort hier bekend gemaakt.

14:30 ontvangst

15:00 IBM i Overview, Alison Butterill

16:00 What’s new in Db2 for I, Rob Bestgen

17:00 buffet

18:00 IBM i Application Development Strategy and Update, Alison Butterill

18:00 What happened to my HMC? What is this SDMC?, Rob Bestgen

20:00 borrel en netwerken

De special wordt gehouden in Restaurant Oud Leusden, Vlooswijkseweg 1, 3832 RG Leusden. Deelname is voor leden met een normaal/plus lidmaatschap gratis, voor individuele leden bedragen de kosten € 15,00.

Aanmelden kan via het inschrijfformulier.

We ontmoeten u graag op 17 november a.s.

Hartelijke groet,

Blue Power groep

Common NL